Życie nocne Czarnogóry

autor: admin | 22 March 2013

Podgorica proponuje jedną z bardziej ekscytujących ofert życia nocnego z najlepszymi klubami w tej części Europy. Znakomite kawiarnie, z których część została wykonana tematycznie, wzbogacają życie turystyczne Podgoricy. Szereg kawiarni można znaleźć wzdłuż deptaka na ulicy Njegoseva w centrum miasta, a wiele innych rozrzuconych po całym centrum miasta. Większość nowych i modnych kawiarni znajduje się wokół dzielnicy Vectra w nowej części miasta. Nowoczesny design i relaksująca atmosfera kawiarni połączona ze sztuką Podgoricy to ciekawe doświadczenie. Niektóre z najbardziej znanych kawiarni to Alpe Bar, Buddha Bar, Carine, Greenwich, Grand Café, Switch Café i Soul II Soul. W Podgoricy jest także wiele klubów i barów idealnie nadających się na wieczorne wyjścia. W lecie, wiele z nich przenosi się na otwartą przestrzeń, na tarasy i ogródki klubowe. Zgodnie z prawem lokale takie muszą wyłączyć muzykę o 1:00 nad ranem, wtedy tłumy bawiących się ludzi przenoszą się do klubów znajdujących się głównie w piwnicach w centrum miasta. Kluby są najbardziej zatłoczone od 23:00 do 2:00 nad ranem zwłaszcza w piątkowe i sobotnie wieczory, ale niektóre z nich są pełne także w ciągu tygodnia. Warto pamiętać, że kluby oferują różnego typu muzykę, więc lepiej wcześniej zorientować się, który z nich będzie odpowiedni ze względu na nasze gusta muzyczne.
Switch Café to klub położony w centrum miasta, zaledwie pięć minut spacerem od głównego placu Republiki w Podgoricy, w pobliżu mostu Milenijnego. Grana jest tu głównie muzyka pop, elektroniczna, rockowa z ciekawymi programami muzycznymi prawie każdej nocy. Klub Tantra znajduje się około 15-minut spacerem (lub kilka minut jazdy taksówką) od centrum miasta. Puszczana jest tu muzyka taneczna i przeważnie jest pełen ludzi przez cały tydzień. Ceny drinków nie są zbyt drogie i, co najważniejsze, atmosfera jest dobra.

Nocne życie w Kotorze głównie obraca się wokół nocnych klubów, barów i dyskotek, których miasto Kotor ma naprawdę dużo do zaoferowania. Kotor oferuje dużą liczbę barów na Starym Mieście. Wszystkie znajdują się na ulicach i placach otaczających miasto. Nocne życie w Kotorze przenosi się głównie do otwartych barów w obrębie murów Starego Miasta. Po 1:00 nad ranem, zabawa przenosi się do klubów nocnych w mieście. Maximus to najlepsze miejscem do zabawy w mieście. Dyskoteka stanowi doskonałą okazję, aby poddać się wszystkim atrakcji nocnym, takim jak taniec, śpiew, picie i jedzenie. Klub jest otwarty do 04:00 i zapewnia najwyższą rozrywkę dla zwiedzających.

Latem Budva to najbardziej imprezowe miasto oferujące liczne atrakcje nocnego życia nie tylko Czarnogóry, ale całego regionu między Belgradem i Atenami. Nawet ci, co zdecydują się na wakacje Chorwacja nie będą mieli okazji poznać takiej zabawy, jak tutaj. Wcale nie jest przesadą stwierdzenie, że w Budvie impreza tak naprawdę nigdy się kończy. W ciągu dnia toczy się ona na plaży, a gdy słońce zachodzi zabawa przenosi się do tradycyjnych barów i pubów lub plenerowych.

Herceg Novi jest niezwykle popularna wśród osób poszukujących wysublimowanego życia nocnego. Ośrodek ten, kochany przez artystów dla jego niepowtarzalnej atmosfery i spokoju w czasie zimy, budzi się w lecie, a liczne bary i kluby zostają otwarte dla gości.

Komentowanie wyłączone.

Ostatnie wpisy

Fotograf ślub Wrocław to oferta profesjonalnej obsługi fotograficznej uroczystości weselnych dla wszystkich planujących zawarcie związku małżeńskiego we Wroławiu i okolicach!

Jeśli szukasz gabinetu kosmetycznego, gdzie zadbają o Twój wygląd specjaliści zapraszamy na Salon kosmetyczny Wrocław!